novinky

14.12.2017 | Představení nového dresu týmu Trek - Segafredo

Trek - Segafredo s hrdostí představuje nové závodní a tréninkové sety pro sezónu 2018, vyrobené ve spolupráci se Santini Cycling Wear. Předvedení nových týmových dresů probíhá právě nyní během tréninkového kempu týmu na Sicílii.

číst dále >>

10.9.2017 | Alberto Contador vyhrál poslední horskou etapu na Vueltě

Alberto Contador se loučí s profesionální kariérou vítězstvím na legendární hoře Angliru. El Pistolero v královské horské etapě na Vueltě předvedl heroický výkon, když zaútočil 15km před cílem na začátku kopce a osamoceně si dojel pro emotivní etapové vítězství. Takto se loučí opravdový šampión. 

číst dále >>

20.8.2017 | Startuje 72. ročník španělské Vuelty

Do své poslední Grand Tour odstartoval Alberto Contador na na speciálně vyrobeném kole Trek Émonda SLR v unikátním designu, na kterém bude bojovat o svůj poslední titul na Grand Tour.  

číst dále >>

19.8.2017 | Jasper Stuyven vítězí v etapě na BinckBank Tour

Kvalitní sezónu pro Trek-Segafredo podtrhuje Jasper Stuyven vítěznou etapou a celkovým třetím místem na BinckBank Tour, bývalé Eneco Tour.

číst dále >>

18.8.2017 | Bauke Mollema navštívil Českou Republiku

Výstavu a prezentaci novinek značky Trek ve slunném Mikulově navštívil letos Bauke Mollema, vítěz etapy na nedávné Tour de France. Účastníky potěšil společnou vyjížďkou, rozdal pár rozhovorů a odjel plnit své závodní povinnosti.

číst dále >>

Starší >