novinky

6.2.2018 | Mads Pedersen vítězí na závodě Herald Sun Tour

Dánský závodník Mads Pedersen, vyhrál v trikotu národního šampiona hromadný dojezd druhé etapy Australské Herald Sun Tour, s dojezdem v Ballarat. Po velmi těsné porážce v úvodním prologu tak Trek-Segafredo slaví v Austrálii své letošní šesté vítězství

číst dále >>

24.1.2018 | Ryan Mullen ovládl individuální časovku v Argentině

Nová posila týmu Trek-Segafredo, Ir Ryan Mullen ovládnul individuální časovku na 14,5km v Argentině na závodě Vuelta a San Juan. V kratším rovinatém chronometru nenašel přemožitele, a s náskokem necelé půl minuty si připsal své první vítězství v novém dresu.

číst dále >>

14.12.2017 | Představení nového dresu týmu Trek - Segafredo

Trek - Segafredo s hrdostí představuje nové závodní a tréninkové sety pro sezónu 2018, vyrobené ve spolupráci se Santini Cycling Wear. Předvedení nových týmových dresů probíhá právě nyní během tréninkového kempu týmu na Sicílii.

číst dále >>

10.9.2017 | Alberto Contador vyhrál poslední horskou etapu na Vueltě

Alberto Contador se loučí s profesionální kariérou vítězstvím na legendární hoře Angliru. El Pistolero v královské horské etapě na Vueltě předvedl heroický výkon, když zaútočil 15km před cílem na začátku kopce a osamoceně si dojel pro emotivní etapové vítězství. Takto se loučí opravdový šampión. 

číst dále >>

20.8.2017 | Startuje 72. ročník španělské Vuelty

Do své poslední Grand Tour odstartoval Alberto Contador na na speciálně vyrobeném kole Trek Émonda SLR v unikátním designu, na kterém bude bojovat o svůj poslední titul na Grand Tour.  

číst dále >>

Starší >