novinky

19.8.2017 | Jasper Stuyven vítězí v etapě na BinckBank Tour

Kvalitní sezónu pro Trek-Segafredo podtrhuje Jasper Stuyven vítěznou etapou a celkovým třetím místem na BinckBank Tour, bývalé Eneco Tour.

číst dále >>

18.8.2017 | Bauke Mollema navštívil Českou Republiku

Výstavu a prezentaci novinek značky Trek ve slunném Mikulově navštívil letos Bauke Mollema, vítěz etapy na nedávné Tour de France. Účastníky potěšil společnou vyjížďkou, rozdal pár rozhovorů a odjel plnit své závodní povinnosti.

číst dále >>

11.8.2017 | Edward Theuns zvítězil v etapě BinchBank tour

Přesně před rokem se Edward Theuns zotavoval se zlomenou páteří po hrozivém pádu na Tour de France. Nyní, po návratu k závodění, zvítězil v etapě BinckBank Tour v hromadném dojezdu 4. etapy.

číst dále >>

9.8.2017 | Alberto Contador se rozloučí s profi pelotonem na domácí Vueltě

Alberto Contador oznámil, že letošní Vuelta bude jeho posledním profesionálním závodem v kariéře. Slibuje však, že v oblasti cyklistiky zůstane i po jejím ukončení. Bude vám slavný "Pistolero" z pelotonu chybět?

číst dále >>

14.7.2017 | Navštivte prezentaci a testování novinek TREK 2018 - registrace právě spuštěna

Zveme všechny fanoušky cyklistiky a značky TREK do slunného Mikulova, kde se bude konat výstava a prezentace novinek značek TREK a Bontrager modelového roku 2018. Součástí akce bude i testování kol. Pro účastníky bude zajištěno stravování v luxusním prostředí hotelu Galant.   CO VŠE BUDE MOŽNÉ V RÁMCI TREK WORLD MIKULOV ZAŽÍT ? Vidět kompletní kolekci kol značky TREK a doplňků Bontrager 2018 tak, jako nikde jinde ve střední Evropě. Otestovat kola z nové flotily více než 80 testovacích kol. Zažít atmosféru jedinečné cyklistické akce ve spojení se skvělým vínem a kuchyní hotelu Galant.  Akce se koná v sobotu 19.srpna 2017 v Mikulově. ...

číst dále >>

< Novější    |    Starší >