novinky

11.8.2017 | Edward Theuns zvítězil v etapě BinchBank tour

Přesně před rokem se Edward Theuns zotavoval se zlomenou páteří po hrozivém pádu na Tour de France. Nyní, po návratu k závodění, zvítězil v etapě BinckBank Tour v hromadném dojezdu 4. etapy.

číst dále >>

9.8.2017 | Alberto Contador se rozloučí s profi pelotonem na domácí Vueltě

Alberto Contador oznámil, že letošní Vuelta bude jeho posledním profesionálním závodem v kariéře. Slibuje však, že v oblasti cyklistiky zůstane i po jejím ukončení. Bude vám slavný "Pistolero" z pelotonu chybět?

číst dále >>

14.7.2017 | Navštivte prezentaci a testování novinek TREK 2018 - registrace právě spuštěna

Zveme všechny fanoušky cyklistiky a značky TREK do slunného Mikulova, kde se bude konat výstava a prezentace novinek značek TREK a Bontrager modelového roku 2018. Součástí akce bude i testování kol. Pro účastníky bude zajištěno stravování v luxusním prostředí hotelu Galant.   CO VŠE BUDE MOŽNÉ V RÁMCI TREK WORLD MIKULOV ZAŽÍT ? Vidět kompletní kolekci kol značky TREK a doplňků Bontrager 2018 tak, jako nikde jinde ve střední Evropě. Otestovat kola z nové flotily více než 80 testovacích kol. Zažít atmosféru jedinečné cyklistické akce ve spojení se skvělým vínem a kuchyní hotelu Galant.  Akce se koná v sobotu 19.srpna 2017 v Mikulově. ...

číst dále >>

25.4.2017 | Fabio Felline vyhrál prolog na etapovém závodě Kolem Romandie

Člen stáje Trek-Segafredo si nejlépe poradil s úvodní krátkou časovkou v městě Aigle. Trať dlouhou 4.8km zvládl i přes nepříznivé podmínky a déšť v čase 5:57. Do další etapy tak nastoupí jako vedoucí jezdec závodu, ve žlutém trikotu.

číst dále >>

27.3.2017 | POZVÁNKA NA VELETRH FORBIKES 31.3.-2.4.2017

Vážení zákazníci a fanoušci značky TREK,  již tento víkend se v pražských Letňanech koná další ročník populárního cyklistického veletrhu FORBIKES. A také letos si značka TREK pro veletrh FORBIKES připravila řadu novinek. Na návštěníky budou na stánku TREK čekat největší novinky horských i silničních kol, včetně prémiových modelů Project One vyráběných na zakázku dle požadavků konkrétního zákazníka. Nebudou chybět ani nejnovější modely elektrokol. Navíc zde budou prezentovány novinky v doplňcích značky Bontrager. Díky spolupráci s italskou kávou Segafredo si pak návštěvníci mohou vychutnat opravdové italské espresso přímo na stánku TREK. Stánek TREK najdete hned u vchodu do ...

číst dále >>

< Novější    |    Starší >